Nejsi přihlášen/a.

1

25.09.2017, 09:37

Perma Ban

Zdravím. Chci se s vámi o něco podlit. Nedávno jsem dostal perma ban na s24, za to ze jsem jednomu hrací napsal ze bych od nej koupil věci za reálné peníze. Bylo to z důvodu ze daný hráč měl taky perma ban a najednou dostal unban, mě to nastvalo tak jsem ho chtěl nachytat na to ze bych mu napsal ze bych od nej něco koupil a kdyby souhlasil nahlásil bych ho, ale v tu chvíli jsem si uvědomil , ze bych ban dostal i já :) tak jsem mu napsal druhy den ze to byla sranda a ze jsem ho chtěl jen nachytat. Což pravda byla. Nechtěl jsem od nej nic koupit jen jsem mu chtěl zařídit ban. Bohužel v tomto případě platí kdo jinému jámu kopa sám do ni padá. Takže já mám Perma ban a on si vesele hraje dal.
Proč píšu? Vím ze si za to mužů sám, ale perma ban mi přijde opravdu moc přísný na to ze jsem mu jen napsal a v zápětí jsem mu napsal ze to byla sranda..
Daný hráč patří mezi ty , kteří obesli systém a nepoctivé si přivydělali peníze podvodem. Oni unban dostali ikdyz si tím nakovali Red predmety a vycvicili se a tím pádem byli silnější než ostatní a měli určitou výhodu, která nejde vrátit zpět. A já ? Jen jsem napsal zprávu a perma BAN který mi nikdo nezruší. Týden jsem psal na podporu a unban je prý nemozny.
Proto mě to zaráží a proto vám to píšu a chtěl bych vědět vás názor :) ban si asi zasloužim, porušil jsem pravidla , ale perma ban ? Třeba půl roku by podle mě úplně stačilo.
Lidi co tu obcházejí systém hrají veselá dal a mají výhody proti ostatním , a někdo kdo napíše jen zprávu si už nikdy nezahraji.

2

25.09.2017, 11:52

je to proste všetko postavene na hlavu kto obchadza pravidla tak ten si veselo bude hrat dalej a ešte bude vysmiaty a poctivy hrač dostane ban za sprostost a pravdy sa nedovola ja som na sk pisal na podporu ale kvôli inej veci a mesiac a pol mi stale pisal to iste že prečo a načo a začo ale neporiešili tam nič tak proste po tej dobe som sa na to vysral a pointa je taka že neporiešia nič alebo ta budu natahovat aby si sa na to vysral ako ja ale ak niekto spravi čo i len najmenšiu chybičku tak len nato čakaju aby mohli učet zatvorit a aby tym padom ti zatvorili usta na to su stašne rychly...

3

25.09.2017, 12:36

Ban si zasloužíš o tomhle se nežertuje je to porušení základního pravidla každé hry. Nevím co čekáš ještě o tom píšeš na forům.
Další věc zrušení perma banu je možné ale záleží za co ten ban byl atd. Ono většina lidí píše jen svoji verzi a ta většinou není pravdivá. Docela jsem se zasmál tvému článku...

• Muž

Adresa: Nepovím

Zaměstnání: Zloděj

• Poslat soukromou zprávu

4

25.09.2017, 13:09

Pravdu ma tentokrát Saw...
I kdyby jsi to myslel ze srandy, jednou jsi to napsal a odeslal - je zakázáno po někom chtít reálné peníze výměnou za něco ve hře...

Dobrým platidlem jsou kovací nástroje za rubíny, ty jsou také za peníze.... Ale již převedené na herní platící prostředek.
Mel jsi mu napsat, že koupiš nástroje za cervené suroviny a byl jsi v klidu :P
jsem usměvavý člověk, tak bacha! :rofl:

5

25.09.2017, 14:36

Vím ze si ban zaslouzim, ale přijde mi to až moc, dostat perma ban. Lidi co mají výhodu na ostatními a podvadeli dostali unban a mne píšou ze unban není možný ani po roce kdy bych mohl zažádat o poslední soud.

Viz.
Odpověď od: GeorgeD Ohodnoťte tuto odpověď 2017-09-21 12:33:44

Ahoj LOLYOU,

u účtu, kde došlo k poptávání/nabízení věcí za reálné peníze, nelze zkrácení BANu provést.

Důvodem BANu byla Vaše zpráva "Text Zdar :) plánujes tu hrát nebo spis jen tak ze začátku kvůli tomu ze jsi dostal unban :) jestli by jsi měl zajem koupil bych od tebe vybavení za real penize"

Pravomoce takový účet odblokovat již nemá nikdo z našeho týmu.

S pozdravem TM

Warn za porušování pravidel, konkrétně řešení banu na foru a zveřejnění soukromé zprávy bez souhlasu druhé strany / Siringa

Tento příspěvek byl 2krát upraven, naposledy od uživatele "LOLYOU" (25.09.2017, 17:24)

6

25.09.2017, 14:42

Než se to tu zamkne tak ještě dodám, že v VOP se o tom zrovna píše je to v stati 4.3 odstavec c)

Pořád máš možnost si založit nové účty.
On totiž ještě existuje trest vyloučení z herní komunity a to už je brutální trest. vizVOP

Takový jsem myslím dostal před cca třemi lety v jiné hře od Gameforge. Provinil jsem se tím, že jsem zatahoval osobní spory z reálu do hry plus nějaké lehké insulty v soukromých zprávách a pak jsem jen splakal nad výdělkem. Mimo jiné jsem si tím i uzavřel brány v budování kariéry u GF.
Jsem rád, že jsem na to částečně zapomenul.
Ono je fakt lepší nechat některé věci u ledu. :wacko:
„mendos“ přiložil následující obrázek:
  • 4.3c.JPG
----------------------------------------------------------------------------------

7

25.09.2017, 17:01

Tak a ještě si koleduješ i o Ban tady na foru - to nevíš, že zprávy od GO ze svého tiketu nesmíš takhle veřejně sdílet ? Pokud máš takhle omezené znalosti pravidel hry i fóra, tak se nedivím, že jsi dostal Perm :banned: :grumble:
ZÁPADNÍ ALIANCE

8

25.09.2017, 17:24

Vím a popravdě mě to ani nějak netankuje nebo si myslíš ze Jo. Já s gladem skončil a neplánují si zakládat nový účet. Jedině kdybych dostal unban na mé postavě, zas bych začal, protože jsem v ni nechal nějaký ten čas a peníze. Ale jestli si myslíš ze se bojím ze dostanu ban na forum tak se pleteš :))

9

25.09.2017, 18:34

Unban nedostaneš a až začneš hrát jiný hry, vzdy si přečti pravidla aby si nedopadl stejně. Porušit základní pravidlo hry ktere platí skoro ve všech hrách je dost blbý a ukazuje to tvoji inteligenci.

10

25.09.2017, 18:38

Vlákno zavřené z důvodu porušení pravidel
Chceš mne kritizovat? Pojď si to tedy vyzkoušet Nábor Game Operátorů – Otevřen

Podobná vlákna