Nejsi přihlášen/a.

1

15.09.2017, 17:32

Zlepšení surovin

Jsem seznámen/a s pravidly sekce a vím, jakou formu by návrh měl mít!

Výstižný název návrhu: Zlepšení surovin

Stručný popis návrhu: jde o to ze se někomu hromadí plno surovin jakých kolik barev a co pak s nimi? Proto navrhuji udělat to, ze když má někdo plno purpur surovin tak by šel do sekce zlepšení surovin kde by dal například 10 purpur krystalů a z toho by se mu povedlo udělat 1 oranžový krystal. To samé by bylo u jakékoliv barvy kromě cervene. Takže 10 oranžových krystalů a po zlepšení by byl jeden cerveny..

Čím je návrh přínosný pro hru (hratelnost, jak zapadá do koncepce hry jako takové, popřípadě ekonomika hry)
Přínos je ten ze plno lidi určitě má plno nepotřebných surovin například já.. mám dejme tomu 500 krystalů purpur a jsou mi k ničemu protože opravuji modrými kterých mám třeba 1000... predmety mám převážně oranzove a cervene takže ani nemohu kovat purpur predmety z těch surovin. Takže se mi jen hromadí a určitě nejsem sám. Myslím ze by to ocenilo více hráčů.

Podrobnosti a rozpracování návrhu
Udělala by se sekce jako je pracovní stůl akorát pro suroviny. Protáhlo by se 10 krystalů purpur a třeba za 30 minut by se mohla zlepšit kvalita suroviny na 1 oranžový..

Další možnosti, návrhy řešení

Baldr

Garda

• Muž

Adresa: Praha

Zaměstnání: NASA-Geologický průzkum planety Saturn

• Poslat soukromou zprávu

2

15.09.2017, 17:55

Jsem PRO.

Příště uveď důvody proč jsi pro nebo proti, jinak je to posthunt a tudíž proti pravidlům / Siringa
Tento příspěvek již byl nahlášen.

3

15.09.2017, 20:24

Taktéž jsem pro. po dlouhé době návrh, který je zajímavý a hlavně přínosem pro hru. Proto aby firma zase něco vydělala, tak pro urychlení by bylo potřeba použít rubíny.

Tím pádem by to bylo výhodné pro obě strany =)

Navíc by to chtělo ještě zvýšit limit kolik může být věcí v jednom balíčku, protože současný limit 100 je opravdu málo..

• Muž

Adresa: Nepovím

Zaměstnání: Zloděj

4

16.09.2017, 13:28

Totální blbost tenhle návrh...

červené surky mají být něo vyjímečného a ne si je "nakovat" z oranžových... Na mém lv. už nevím ani co s oranž surkami a tak s nimi už i opravuji...

Za chvíli bych s touto politikou opravoval i s cervenymi surkami...
Navíc by GF ztratilo výdělky za zlaté měchy - hráč by si nakovat kopec červenek a nekupoval drahé nástroje

za mě :nclosed:

Přestaň si hrát na moderátora, příště za to dostaneš warn. Žádat o :nclosed: může jenom autor vlákna / Siringa
jsem usměvavý člověk, tak bacha! :rofl:
Tento příspěvek již byl nahlášen.

5

16.09.2017, 14:19

100 lidi sto chuti. Ty tu nejsi od toho aby jsi něco schválil nebo hanil :) takže bych se zdržel komentářů a nechal to na povolanych

• Muž

6

16.09.2017, 16:05

...je to snad diskuzní fórum, ne?

někomu se návrh líbí, někomu ne... za mě je to prostě blbost a za tím si stojím. Důvody jsem jasně popsal v předešlém příspěvku

Baldr

Garda

• Muž

7

16.09.2017, 17:23

To že ty opravuješ oranž surovinama neznamená že to takhle má každý,ano názor jsi napsal ale označit nápad jako blbost to mi příjde blbost,proč by to měla být blbost?Nelíbí se ti to,důvody jsi napsal ale psát že je to blbost..Ale určitě by se dal návrh i upravit,zřezat jak se říka a třeba by se to i lidem v Gameforge nakonec líbilo a ujalo se to..Otázka ale zda se to někam dál vůbec dostane když tady máme ten náš skvělí CZ tým který vše to skvělí "pro nás" dělá zadarmo.. :)

8

16.09.2017, 17:41

Podle mne je to celkem super návrh, aspoň by se hra zase trochu vyrovnala, takhle akorát dostávám na meziserverech od každého hňupa s komplet červenou zbrojí- na s17 jsou totiž červené surky prakticky k nesehnání :dash: :dash: Bohužel se obávám, že pravdu má tentokrát Tigrik se svými argumenty... :puke:
ZÁPADNÍ ALIANCE

skoula

Strážce

• Muž

Adresa: v Batiátově vile

Zaměstnání: Gladiátor

9

16.09.2017, 19:04

větší nesmysl jste už fakt vypotit nemohly.... taková bejkárna :) totální devastace RED surovin.... a následně celého kování.... mám stovky oranž surovin a kdybych z nich udělal i v poměru 10:1 red surky byl bych komplet red do týdne...

a de facto i dalších 95% hráčů a co potom??? ende šlus.. i tak je to na hraně, zvlášť, když není v Británii bludko... to by bylo mnohem lepší připomínkovat než toto...

ale je to Váš návrh... a názor, já jen přidal svůj..

• Muž

10

16.09.2017, 19:31

Přesně tak škoulo...

díky za podporu :hail: :hail: :hail:

Tohle je opravdu návrh mimo mísu, a doufám, že bude poslán do věčných lovišť...

Nejde prostě udělt to aby se hráči dostali k red surkám takovýmto způsobem, už takhle nám domrvili cvičení, kdy je pořád nějaká sleva na cvik a většina to phráčů už nemá co cvičit, teď do toho ještě přidáme zadara red surky a můžeme to tu zabalit :dash: :dash:

P.S. co takhle poměr 100:1 ?

11

16.09.2017, 20:58

Nikde nemáš napsané ze to co jsem psal je na 100% samozřejmě si to můžou GF upravit třeba poměr 30:1 nebo 20:1 a taky to nemusí být 100% šance na uspech ale třeba 50% nebo 60%.. jde to všechno upravovat. Já jsem dal jen navrh. Vy si tu jen stěžujete a neuděláte nic. Jen remcate a kritizujete , ale aby vás napadlo udělat něco zajímavého po všechny hráče to ne... typicky Čecháčci někteří z vás.

Baldr

Garda

• Muž

12

16.09.2017, 22:07

Jo,poměr nebo cena,nebo šance na úspěch by se dalo vymyslet..Ale myslím že kdyby to prošlo a bylo to jen za ruble tak GF by spíš vydělali..

13

17.09.2017, 11:47

Zdravím,

podle mě je tento návrh také dost špatný.

LOLYOU, nerozčiluj se, udělal jsi návrh sám ze svobodné vůle, ale hlavní důvod je, že by se ti ti hodilo do hry jen aby ti jí to ulehčilo, ale když to ulehčíš tak pak se nebude kam posouvat, jde to velmi dobře vidět na cvičení. Sleva 80% je teď možná, i když je to pěkný ale ve výsledku je to k ničemu když každej aktivní a trochu myslící hráč může mít staty docela snadno na max a ty tu chceš udělat stejnou věc akorát není o cvičení ale o red surkách.
Hru bys tím zabil ještě víc než je teď.

SaW

14

17.09.2017, 12:01

Dalo by se taky nastavit , ze max surky co by šly vylepšit by byly purpur takže by se dalo zlepšit jen na oranžovou kvalitu... na červenou ne , ale na max oranžovou. Protože mám opravdu dost purpur a modrých surovin. A ne jenom já..

Podle mě by to zvýšilo i GF tržby protože by víc lidi kovalo a dávali by do toho i kovadliny na zlepšení kvality na červenou a i Čtyřlístku aby se ten předmět povedl. Můj osobní názor :)

15

17.09.2017, 12:15

No podle mě co píšeš přináší další zátěž do hry, stačí už blbý opravování. Bylo by to pořád přesouvání surek sem a tam. Jednoduší řešení prostě vidím v tom buď to dát na trh, když se jedná o cennější surky třeba se někomu hodí nebo někam do skladu/ obchodníkovi a máš vyřešeno co se surkama...
Být tebou bych opustil myšlenky na tento návrh, stejně ho do hry nepřidají, argumenty jsi tu četl a myslím že není dál co rozvádět ani tento návrh nějak měnit.

16

17.09.2017, 18:51

P.S. co takhle poměr 100:1 ?

Přesně tak, toto jsem chtěl také napsat. Poměr 100:1 a na stejném základu a šanci jako u maguse.

Nápad je to zvláštní, přesto s ním souhlasím tak napůl. :blackeye:
----------------------------------------------------------------------------------

17

18.09.2017, 06:47

napad je to dobry lebo priklak na niektorych sk,serveroch niesu na trhu žiadne suroviny a ak chcem niečo vyrobit tak si musim suroviny sam natavit ale ak ani oranž.a červene veci nepadaju a ružove tak 4ks za tyžden tak to vylepšenie by sa hodilo priklad červeny bronz a flakon vyvaženia zhanam už minimalne rok....

18

18.09.2017, 21:22

Ale nevím jak se dozvědět jestli tento navrh je dobrý a bude se o něm uvažovat nebo jestli je špatný a zamítne se :). Neměl by nějaký admin zareagovat ?

19

23.10.2017, 06:40

V kovárně na pracovním stole by se dalo vylepšovat kovářské zboží?
Já jsem PRO.

Vidím to takto:
10 ks bílé by se změnilo na 1ks zelené
10 ks zelené by se změnilo na 1ks modré
10 ks modré by se změnilo na 1ks purpurové
10 ks purpurové by se změnilo na 1ks oranžové
10 ks oranžové by se změnilo na 1ks červené

Došlo by tím k zvýšení důležitosti všech druhů kovářského zboží.