Nejsi přihlášen/a.

1

07.05.2018, 11:15

Uzavřený inventář surek

Zdravím, tak s updatem stodoly, sem si nechal všechno z balíků i inventáře přehodit

Musím pochválit, pokud to tak opravdu bylo i záměrem, že i z inventáře, který sem neměl koupený, a měl tam jenom suroviny, ty suroviny zmizeli, tudíž aniž bych musel použít rubíny, tak jsou ve stodole

Jedna velká pochvala za to, ovšem..druhá otázka, zdali to tak doopravdy mělo být, nebo to je jen chybou hry

Nicméně je to spíš položeno jako dotaz, a ne jako nahlášení bugu, proto i tohle téma:)

2

07.05.2018, 14:09

jak z balíků, tak z celého inventáře je to správně… Nejde o to, jestli je inventář koupený či není… GF to má dobře vymyšlené… získá víc rublů za to, že se budou purpur vylepšovat na oranžové než za nějaký inventář jednorázový :)

3

07.05.2018, 14:15

Pořád je to krok dopředu, protože velká kupa komponent ke kování končila "v koši", takhle budou přeci jen trochu k užitku.
Mi.Lek
Server 10 -------- sláva: 240.000.000 ------- úroveň: 153
------------------------------1. místo-------------------------------

4

07.05.2018, 21:28

Jen malej dodatek, není nikde počet surovin kolik mám ve stodole, jak mile tam bude 99 999 kusu což bude za chvilku tak se budou mazat a problém bude když se smažou orange/red a nebo je to na kus 99 999?

5

08.05.2018, 08:05

Je to na kus, a pokud máš skoro 100 tisíc surek oranžových.. tak ano potom budeš mít problém s tím, že ti bude systém ty oranž prodávat.. ale silně pochybuju :D

6

08.05.2018, 12:36

Je to zajímavé ta stodola, ale mám pár výtek.

Je trochu na závadu, že ty surky pak dostanou status, že už byly jednou prodány a že se nebudou započítávat do úspěchů.
Na co ty úspěchy, mi je to jedno ty úspěchy.

Horší je nově vzniklé nepůjdou stošovat se starými. :thumbdown:

Dále té stodole moc nedůvěřuji tak jsem si tam nenatáhl všechny to jest některé oranž a red mám mimo stodolu protože zatím nemám 100% důvěru, že to tam zůstane natrvalo i když by to bylo několik měsíců bez hnutí, že se to nepo.. za pár dní a pak nepřijdu o všechny surky tam vložené které jsem si po měsíce vypiplával a shromažďoval.

Dobrý krok je že každá surka se tam bez 1ks vejde stotisíckrát. Samozřejmě když si ji dáte zase vyjmout stále platí omezení 100 ks na štos. :thumbup:

100k od jednoho kusu to je na 100 let shromažďování. :rofl:

Co se týče toho převodu za rubíny tak to mohli pojat trochu lépe. Mohli třeba zapojit slevu kdy při převodu 10ks z purpur na oranž by byly 3 rubány a při převodu třeba 100ks na 10ks jen za 25 rubínů.

Převod z oranž na red je super drahej, tam mohli dát úlevu a změnu třeba jen za 7 rubínů. 9 je moc. :cursing:

Ale budiž, chápu. Byznys je byznys.
Čecha a Slováka plus pár dalších států je nutno pořádně "voholit" až na kost. :lol:

I když si myslím svoje a má to co dočinění s několik desítek let starou minulostí. Prostě jen msta přes humánnější praktiky. To se nedá z toho vylhat, vymluvit, maximálně by to mohl jedině vyvrátit s nějakými věrohodnými důkazy, že to tak není. Jenže to tak bude, sleduji to u více her které pocházejí "z blízkého západu" :wacko:
----------------------------------------------------------------------------------

7

08.05.2018, 13:52

podla mna to mali dat z ružovej na oranž.za 1 rub.a na červenu 3 rubiny a aj to by bolo podla mna vela a nie ako teraz čo je proste strašne vela...

8

08.05.2018, 14:59

Ale
zase na druhou stranu třeba pro mě v tom je jisté pozitivum. Pokud pak budu chtít kovat nějaký důležitý předmět. Tak pořád pro mne bude lepší si surky vyrobit za rubíny než je shánět po všch čertech za nekřesťanské goldy na tržiši.
Protože třeba dávat na s30 za oranž kámen štěstí 3 mega nebo za výtažek vytrvalosti 1 mega, to ani náhodou. :P
To mě pak levněji výjde když si to vyrobím za rubíny. A to zejména ty surky které jsou těžce k sehnání a nebo neskutečně drahé.

Do her jsem sypal peníze prakticky vždy, ještě pořád je to lepší než klasický hazard kde je snaha vyhrát peníze.

Avšak bude potřeba omezit aktivaci některých paktů, stejně na vysokých levelech už moc výhod některé vůbec neposkytují. Kupříkladu ten pakt na viditelnost předmětů +2 lvl. Po aktivaci jsem na aukci neviděl ani jednoho slušného žoldáka po celých těch 14 dní, takže 15 rubínů v tahu. Za to jsem nyní mohl mít třeba 5 oranž surek nebo 1 red a 2 oranž.
----------------------------------------------------------------------------------

9

08.05.2018, 15:33

Když už se tu rozjela celkem diskuze, tak bych se optal zdali se neplánuje menší upgrade, s tím že třeba .. na žoldáky je fakt škoda házet ''všechno'' nešlo by to nějak upravit, a případě navolit, kolik se toho má dát?

(Něco jako je ''Přesunout úplně kupy''

10

09.05.2018, 11:34

Další závada, ten odběr surek ze stodoly je NEDOKONALÝ. Když si ch ci opravit nějaké předměty tak prvně samozřejmě musím zjistit co budu potřebovat.
Pak musím jít do stodoly rozkliknout upgradovací tabulky a najít v jaké kvalitě ty potřebné surky mám a pak nakonec je musím vyhledat v tom rozbalovacím seznamu, pak ještě navolit kvalitu/barvu, pak počet a teprve dostanu surky.

Bylo by dobré aby aspoň šlo surky vyhledávat jako se dá vyhledávat na tržišti nebo v zásilkách.

Za deset minut opraveny jen dva předměty a to ještě ne na 100% vzal jsem jen ty surky kterých bylo požadováno více kusů. To vyhledávání je fakt na draka :dash:

11

09.05.2018, 12:22

Tam si můžeš vybrat http://prntscr.com/jfn1lj ale vždy to doplní všechno co máš v té barvě..

opravuju s normální, pak dám zelené, a naposled dám modré a většinou je opraveno

12

09.05.2018, 13:46

Aha vidíš. Díky na to jsem úplně zapoměl, že by mohla být už zase i nová verze. Nemám zapnuté autoupdate tak jsem jel ještě na staré verzi. :thumbsup:
Tak je to potom v pohodě. :thumbup:

13

09.05.2018, 13:51

na to si hodně lidí na .de stěžovalo...jak si to napsal ty je to strašně komplikované tak přidali tohle.. ale já třeba na žoldech opravuju jedou věcí žejo.. když mi padne něco nového tak to vylepším a nahodím na žolda 109%, a dál neřeším, aspon na mém lv (101) ještě dost často měním výbavu na žoldech přecházel sem z ichor na antony, tak sem takhle vylepšoval a díky tomuhle mám asi tak 4 věci zbytečně na 100% :D .. ale tak už sem se naučil mít u sebe aspon pár surek na vylepšení těchto věcí

14

16.05.2018, 19:40

Takze je to na kus 100K, priklad, krystal 100K, amethyst 100K, vytazek 100K ? :D

15

16.05.2018, 21:36

Takze je to na kus 100K, priklad, krystal 100K, amethyst 100K, vytazek 100K ? :D
Nadbytečné suroviny (více než 99999 za druh / úroveň kvality)

OMG - co na tom furt nechápete ? To máte v prohlížeči nastavenej auto překlad do čínštiny ? :dash: :dash: :dash:
ZÁPADNÍ ALIANCE

Merôx^

Zvěd

• Muž

Adresa: A klíče od domu by jste nechtěli?

Zaměstnání: Product manager

• Poslat soukromou zprávu

16

16.05.2018, 22:32

Vážně? OPRAVDU? Neumíte číst nebo jste prostě tak mimo? :pillepalle:

Nadbytečné suroviny (více než 99999 za druh / úroveň kvality)

OMG - co na tom furt nechápete ? To máte v prohlížeči nastavenej auto překlad do čínštiny ? :dash: :dash: :dash:

Ehm no.. co k tomu říct? Snad jen :dash: :dash:

Podobná vlákna