Nejsi přihlášen/a.

Ahoj, vítej na Gladiatus.cz. Pokud jsi tu poprvé, koukni na Nápovědu. Dozvíš se tam vše potřebné. Abys využil vše co nabízíme, je nutné se registrovat. Za tímto účelem použij registrační formulář, nebo si přečti více informací o registraci. Pokud už jsi registrován, zkus se přihlásit.

1

09.07.2015, 20:31

Gladiatus aplikace pro mobilní telefony

Jsem seznámen/a s pravidly sekce a vím, jakou formu by návrh měl mít!

Výstižný název návrhu:
Gladiatus aplikace pro mobilní telefony a tablety

Stručný popis návrhu:
Někdo by mohl vytvořit dobrou aplikaci pro Gladiatus, iOS - iPad už aplikaci má a je škoda, že pro mobilní telefony žádná aplikace není, a není ani na Android či Windows Phone - Navrhuji tedy vydání mobilního klienta pro iOs, Android, pokud by byl zájem tak i Windows Phone

Čím je návrh přínosný pro hru (hratelnost, jak zapadá do koncepce hry jako takové, popřípadě ekonomika hry)
Aplikace by mohla přilákat mnoho lidí, co třeba neví o hře jako takové a při její případné popularitě např. na Google Play by je mohla zaujmout a hrát. Appka by taky mohla přilákat zpět některé hráče, kteří na hru zapomněli(přestali hrát) kvůli nedostupnosti, a nebo by mohla zlepšit aktivitu hráčů jako jsem například já, protože by se dalo přihlašovat i přes mobil jednoduše, aplikací, místo nějakého složitého prohlížení přes Chrome.

Podrobnosti a rozpracování návrhu
Aplikace by buď mohla být naprosto nová, bez použití webu jako takového, několik tlačítek do města, do "přírody" na výpravy, na inventář, postavu, zásilky, a tak dále. Nebo by aplikace mohla být podobná jako je zatím jen na iPad, to je použití webu se spodními tlačítky. Také by bylo dobré, kdyby mohly být notifikace, které by upozornily na dokončení práce, výpravy,....

Další možnosti, návrhy řešení
Nic mě tady k tomu nenapadá, doufám že jsem vše popsal již výše, napadá mě snad jedině jako prozatimní řešení používat chrome na mobilu a přes to na desktopové verzi...
Místo aplikace by jako řešení mohlo být i zavedení mobilních stránek (něco jako sXX.cz.gladiatus.gameforge.com/mobile/blablabla...), které by možná byly i jednodušší pro zařízení a univerzálnější.

Ve fóru jsem hledal, pár lidí i diskutovalo, ale neviděl jsem to jako návrh, tak to tady předkládám. Pokud něco chybí nebo není vysvětlené, prosím odepiště, já se to pokusím zařídit.

Děkuji.

Gejsa

Strážce

• Muž

Adresa: Daleko za hory

Zaměstnání: Pasák

• Poslat soukromou zprávu

2

09.07.2015, 20:46

Skvělý nápad :) je škoda, že není apka na Glada :( jelikož i já hraju 80% času na mobilu a někdy prodávat zásilky je oživot .. jinak co sem hledal na DE forku , tak už se to tam snad řeší rok a stále nic no :dash: GF by se mělo už fakt zamyslet a říct si , že glad jde pomalu ke dnu což je škoda ... nvm jestli jim vůbec něco říká slovo "marketing" ale asi moc no ?( a apka by jim mohla dost slušně pomoct a určitě by přišlo více lidí :)
Co dodat ? Tak si zahrajeme na slušného člověka :thumbsup:
Jinak bych tu byl ukamenován :hail:

3

09.07.2015, 21:32

Není a podle GF se ani v dohledné době neplánuje. Tento návrh už byl podán několikrát.
Kontaktovat mě lze na Muaddib@gladiatus.cz
nebo Tiketem: http://support.gladiatus.cz/

4

09.07.2015, 22:26

Škoda že se nic neplánuje.. Myslím si, že GF by na tom nic neztratilo...

Podobná vlákna