Nejsi přihlášen/a.

Ahoj, vítej na Gladiatus.cz. Pokud jsi tu poprvé, koukni na Nápovědu. Dozvíš se tam vše potřebné. Abys využil vše co nabízíme, je nutné se registrovat. Za tímto účelem použij registrační formulář, nebo si přečti více informací o registraci. Pokud už jsi registrován, zkus se přihlásit.

1

12.09.2017, 20:39

cvičení statů

ahoj hele chci se zptat skusených zaslechl jsem ze už se má cvičit jen dovednost a obratnost je to pravda ? máte někdo stím zkusenosti? dík

2

12.09.2017, 23:10

Cvičit pouze dovednost a obratnost není dobrý nápad, ale je pravda že tyto 2 staty jsou daleko silnější než ostatní. Já osobně cvičim tak abych měl cenu obratnosti a dovednosti stejnou cenu inteligence polovinu ceny dovednosti a zbytek(sílu odolnost,charisma) polovinu ceny inteligence.

Baldr

Garda

• Muž

Adresa: Praha

Zaměstnání: NASA-Geologický průzkum planety Saturn

• Poslat soukromou zprávu

3

13.09.2017, 12:21

Podle mně pokud nestojíš na malém levelu ale hraješ normálně výpravy,bludiště tak určitě obratnost,dovednost,charisma,intel,sila.Teď záleží zda na tebe útočí dost hráčů v aréně,pokud jo není špatné trochu víc trénovat inteligenci protože ta ti pomáhá v obraně při útocích jiných hráčů,konkrétně má vliv na dvojitý zásah(ale jen když někdo útočí na tebe!).Charismu bych jinak trénoval rozumně,ne moc ale ani moc málo,ta zase má vliv na dvojitý zásah když ty útočíš jak v aréně tak na výpravě proto kašlat na ní není moc dobré ale přehánět to s ní taky ne...Síla,no síla ti dělá poškození navíc ale abys to opravdu pocítil tak bys jí musel mít poměrně dost takže si myslím že do nějakého levelu 100 ti bohatě stačí 100 v základu,pak jak se ti zpřístupní podsvětí tak i výdělky se ti rapidně zvednou a pak je dobré na ni začít myslet a trénovat,nikdo ti neřekne kolik čeho,každý má vlastní styl ale co podle mně ti řekne většina hráčů tak obratnost je nejvíc důležitá,je to levný stat v poměru k ostatním a ma vliv jak v útoku tak i v obraně takže ta je priorita,na druhé místo bych dal dovednost a pak už je to individuální ale pokud jde o můj názor tak jak jsem psal výše obratnost,dovednost,charisma/intel,sila,odolnost.O odolnosti jsem nepsal,je to dobrý stat hlavně v podsvětí kde jídlo nemůžeš používat a jediné co máš je regenerace(pokud nemáš prémiové lektvary) takže na tu taky nezapomínat.. :)

skoula

Strážce

• Muž

Adresa: v Batiátově vile

Zaměstnání: Gladiátor

• Poslat soukromou zprávu

4

13.09.2017, 18:09

nejlepší je necvičit.. :) stejně je to k prdu...

Toto vlákno kromě tebe prohlíží 1 uživatel

1 hostů