Nejsi přihlášen/a.

Ahoj, vítej na Gladiatus.cz. Pokud jsi tu poprvé, koukni na Nápovědu. Dozvíš se tam vše potřebné. Abys využil vše co nabízíme, je nutné se registrovat. Za tímto účelem použij registrační formulář, nebo si přečti více informací o registraci. Pokud už jsi registrován, zkus se přihlásit.

• Muž
  • Toto vlákno založil/a "LordGrim"

Adresa: s30

Zaměstnání: Lovení draků

• Poslat soukromou zprávu

1

20.12.2017, 03:35

Bludko

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda by někdo sdělil zkušenosti s Bludištěm na úrovni 112 Pomsta přichází. Mám tam 159 dokončení a z Bosse jsem dropl 1 oranž, celkově jsem tam dropl cca 3 a 1 red. Na hněvovi lvl 102 jsem při stejných průchodech dropl mnohonásobně víc oranžových předmětů.

Z valeriuse dropuji z 99% modrý.

Má někdo lepší zkušenost ?

Edit: Téma přesunuto do správné sekce /-Venu-
Tento příspěvek již byl nahlášen.

2

11.01.2018, 15:20

Zdar, než by ti zde někdo odpověděl tak by uběhlo minimálně mnoho dní jakož už se i stalo.
S bludkem zkušenosti nemám, takže ti budou muset stačit data která jsou běžně k mání ve score napříč všemi provinciemi.
Tudíž si to vlastně můžes zjistit i sám protože score jakékoliv provincie je kompletně volně dostupné aniž by hráč musel být na dané provincii registrován.
Tak jsem si rozklikl všechny aktuuální provincie mimo s31 a zjistil jsem, že s výše uvedeným bludkem jsou na tom stejně prakticky všude.

To jest oranž dropů z bosse bludka Pomsta přichází je asi tolik jako šafránu. O něco méně purpur a hromady modrých ;(

Teď trocha konspirace, mám za to, že se šance na dropy zhoršila/snížila když proběhly některé updaty, avšak zase bohužel to nemám jak dokázat. Ale sleduji to, že před těmi updaty bylo možno nalézti oranž předměty i v nižších levelech bludišť a z bossů výprav a to poměrně často. Avšak nyní je toho opravdu velmi málo a nebo místo předmětu se nalezne třeba oranžový prášek, jídlo, recept. Prostě nepoužitelné dropy.
Při nasazeném Dispaterově kostýmu padají ještě horší předměty než bez něj zejména MRAKY receptů třeba i 20 kusů z výprav a bludišť za dobu oblečeného kostýmu což je na s30 necelých 10 hodin. :dash:

Kolik kdo dropl nebo nedropl red a oranžpředmětů z bludka mimo bosse se nikdy nedovíme pokud to sám nenapíše, v tomto je SCORE na všech provinciích zastaralé a překvapuje mne, že ještě to neopravili aby to bylo viditelné ve score.
Ale hlavně, že ve statistikách je například furt položka : Lidí okradeno (pomocí odkazu): ačkoliv toto bylo zrušeno dávno, dávno před několika lety. :oops:
----------------------------------------------------------------------------------

3

12.01.2018, 14:39

Odpovědi.
Teď trocha konspirace, mám za to, že se šance na dropy zhoršila/snížila když proběhly některé updaty, avšak zase bohužel to nemám jak dokázat.

Nemusíš to nijak dokazovat je to tak. Každý kdo hraje aktivně si toho určitě všiml.

místo předmětu se nalezne třeba oranžový prášek, jídlo, recept. Prostě nepoužitelné dropy.

Bohužel nacházím antoniovo jídla(oranžové což je škoda) a spoustu dalších věci vhodné pro zbrojíře k prodeji.

Při nasazeném Dispaterově kostýmu padají ještě horší předměty než bez něj zejména MRAKY receptů třeba i 20 kusů z výprav a bludišť za dobu oblečeného kostýmu.

Toto ani nekomentuji, fatální katastrofa. Nedropnu s tím kostýmem ani nic k tavení.

Kolik kdo dropl nebo nedropl red a oranžpředmětů z bludka mimo bosse se nikdy nedovíme pokud to sám nenapíše.

Sám za sebe, dropnul jsem mnohem více (oranž, red) věcí v bludku než z bosse, po poslednním updatu si myslím, že to pocítili všichni, bud dropneš hned po otevření bludka dobrý předmět nebo nedostaneš nic. ( nemusí to tak být u každého) Pro ty co chtějí ukončit a znovu otevřít bludko, po této zprávě(pořád dokola)to nefunguje :-)

Nezbývá něž jen doufat, že splní ty sliby, které napsali v POnovoročních představách.

Přeji pevný meč při bitvách :-)

Podobná vlákna